Skip Navigation Links Ana Sayfa > OFİS MOBİLYASI > Çağrı Merkezi Mobilyaları > Çağrı Merkezi Masası

Çağrı Merkezi Masası

 

Çağrı Merkezi Masası

Çağrı Merkezi Masası Resimleri

Model No : CC - 05
cagri-merkezi-masa-grubu-1.jpg
Çağrı Merkezi Masası. Bu modeldeki çağrı merkezi mobilyalarımızda metal ayaklar 50*30 mm lik demir profilden üretilmiştir. Call Center Mobilyaları' nın dikey ve alttaki alüminyum profilleri 30*30 mm ölçüsünde, üst kuşak profili 50*20 mm ölçüsündedir. Bu modeldeki alüminyum konstrüksiyonumuzun iç boşluğundan rahatlıkla çok yoğun IT kabloları geçebilmektedir. Call center mobilyasında alüminyum bölme panel metal konstrüksiyona sabitlenmektedir. Bilgisayar ekranı taşıyıcılar Alman Hafele' den temin edilmiştir ve alüminyum profillerimizin üst kanallarına sabitlenebilmektedir.

Çağrı Merkezi Masaları metal ayaklar üzerindedir. Call Center Masaları 30 mm kalınlığında melamin kaplı suntadan (suntalamdan) üretilmektedir. Talep halinde call center masası 30 mm kalınlığında laminat kaplı olabilir. Çağrı Merkezi masaları 99,5*59,5 cm net ölçülerinde üretilmektedir. Call Center masalarının üzerinde kablo delikleri ve kapakları vardır ve fiyat tekliflerimize dahildir. Çağrı Merkezi Mobilyaları' nda bilgisayar taşıyıcısı (CPU Holder) ve kablo kanalı (kablo omugası) siz müşterilerimizin talebi halinde kullanılmaktadır.

Call Center ara bölmeleri bu modelde 3 cm kalınlığında, alüminyum konstrüksiyondur. 

Firmamızın Çağrı Merkezi Mobilyaları modülerdir. İstediğiniz ölçü ve renkte çağrı merkezi mobilyaları üretebilmekteyiz. Uygulama sahasının ölçü ve biçimine uygun call center modülleri yeleşimi projelendirilmekte ve yerleştirilmektedir. Aynı call center mobilyaları gelecekte başka bir adreste tekrar daha değişik oturma düzeninde yerleşim talep edildiğinde, çağrı merkezi mobilyalarımızla talebinize uygun yeleşim düzenini oluşturabilmekteyiz.

Call Center Mobilyaları ile ilgili bu modelimizde kullandığımız alüminyum bölme panelin içinde MDF üzeri ses geçimez ve alev almaz özelliklere sahip İngiliz Camborne marka Panama tarzı kumaş kullanılmıştır.  Dikey ve alttaki alüminyum profiller 30 mm kalınlığında, üst kuşak profili 50 mm kalınlığındadır. Bu modeldeki alüminyum konstrüksiyonumuzun iç boşluğundan rahatlıkla çok yoğun IT kabloları geçebilmektedir. Çağrı merkezi mobilyalarımızda alüminyum bölme paneller masa ayağından itibaren standart ölçümüz olan 50 cm yüksekliğindedir.
 
Adres: E5 Yanyol. Altınoğlu Sokak. Balkaya İş Merkezi No:13/A Avcılar 34310 İstanbul
Tel: 02125917148 Fax: 02125919848 Mobil: 05322550377
Her Hakkı Saklıdır © 2018  Maki Ahşap